KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6558025
nr 655 8025
Kopparstick
3 st, 40 x 30 & 30 x 35
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 september 2010
kl 18:12:45
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr